| koji567 a întrebat:

Salz ce parere aveti Justin Biber sau Jonas Brothers? Cine e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fratii jonas sunt coll si sunt mai tari ca justin timberleic

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Tii minte cand Jonas Brothers au sold out Madison Square Garden, o data la 15 ani, a doua oara la 16 ani?! Oh wait...

Asta explica tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Octaviana_9832 a răspuns:

Ambiibatting eyelashes.
le prefer vocea amandurorawinking.

| YukikoMaya a răspuns:

Mie nu-mi place de nici unul dar mai buni sunt Jonas Brothers decat Bieber

| alex_9030 a răspuns:

Mie mi se par mai draguti jonas brother

| Aly_1795 a răspuns:

Jonas Brothers :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber da si nicke dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sunt draguti!

| Shift a răspuns:

Pff...nimeni! Justin Bieber este un pusti care nu are ce face cu viata. Isi ierde copilaria. oh go on
Jonas Brothers astia...nah.canta destul de bine. :d
Deci, prefer Jonas Brothers, chiar daca nu ascult.batting eyelashes