| Onica_Cassy_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre justin bieber?
eu cred ca are voce, dar nu stie sa o foloseasca... oare gandesc gresit? astept raspunsuri! :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lulugabi a răspuns:

Mda are voce baiatul, dar toti isi bat joc de el, fac misto pe seama lui, dar nu stiu de la ce a pornit astahappy

| Onica_Cassy_1993 explică:

Bun! esti ciudat/a! eu chiar am12 su sunt virgina!
dar probema e ca eu nu ascult....il detest! din simplul fapt ca e un ratat! dar am auzit o melodie si mi s-a parut, insa dupa altele m-am razgandit!

| Onica_Cassy_1993 explică:

Pentru ca mi s-a parut foarte foarte ciudat ca ai ghicit!winking laughing

| CarolineK a răspuns:

Daa are voce...Eu la-s caracteriza cam asa
E un tip rasfatat si se crede buricul pamantului ca are atatea fane si e regele youtubului are multe fite si impresii in cap..Si daca ar fi acum in fata mea ia trage o mama de bataie sa ii iasa toate impresile din cap si sa se faca baiat de treaba
Singura melodia care imi place de la el e :Boyfriend..Pare mult mai matura si versurile sunt misto decat baby baby baby intru-na laughing

| CocaCola135 a răspuns:

Buna, uite nu prea stiu eu multe despre Justin dar eu nu prea sunt fana ascult 2 melodii de ale lui dar el are buna vocea dar el nu stie sa si-o foloseasca imi pare rau de el