| Ecaterina a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady Gaga? Cea mai originala parere am sa o postez la mine pe blog.

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Dezgustatoare,anti-talent,irationala.Pot spune ca face instigare la prostie.Mult prea excentrica, vulgara.
Personal ma oripileaza.

| Ramonaaaa a răspuns:

Lady Gaga este o persoana prea excentrica, prea disperata dupa atentie.
Si uite ce se zvoneste despre ea:
http://www.realitatea.net/......44170.html
http://www.cancan.ro/......23269.html

| Moonster a răspuns:

Gaga e cea mai tare si cei care sunt invidiosi pe ea sa ma pupe in fund, I'm little monster, you are little monster?

| CuRiOaSaAaAa a răspuns:

Asa si asa...cateodata exagereaza putin, dar daca incerci sa intelegi ce vrea sa aratae cu melodia/clipul respectiv nu are cum sa nu`ti placa de eahappy
Ador melodia Judas, clipul e bestiallove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmthinking pot sa spun doar ca a facut istorie, e "urmatoarea" Madonna, pe care sincer eu nu prea o suport...imi plac vreo' 3 melodii de la ea, iar de la gaga imi plac cam thinking 10-11 nu stiu. Ea a pornit toatta chestia asta ca poti lua orice chestie stupida pe tine, tot o sa fii "cool" pentru ca esti ca.Lady Gaga si alte staruri care au urmat-o ca de ex: katy perry, rihanna si multe altele de care probabil habar nu am. Pe scena e doar cantareata lady gaga iar in viata ei persoanala e o persoana TOTAL diferita...Asa sunt toti ciudatii laughing