| Elly007 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady Gaga?big grin.va place sau nu?:d

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nup

| Petronela a răspuns:

Da

| Crystal1807 a răspuns:

Imi plac melodiile ei si atat

| Cristary a răspuns:

Are o voce mirifica, insa nu stie sa si-o puna in evidenta. Se lasa pe remix-uri, si voce modificata la calculator, si video-uri cu cat sunt mai ciudate cu atat mai bine, numai ca sa atraga lumea, sa -i cumpere albumu' si sa ce? Sa se imbogateasca ea, si sa spele creieru' oamenilor in continuare?! Sincer, unele melodii sunt f. frumoase, dar altele lasa de dorit, mai ales versurile, si videoclip-urile. Pacat de ea!

| xjustfearless a răspuns:

Mie imi place de ea. mai ales muzica ei. totusi uneori e putin exagerata in legatura cu hainele si concertele.

| Turquoise a răspuns:

Imi place cum canta.si ca iese in evidenta prin haine si comportament.nu prea imi place fata ei:-&laughing

| Boniboon a răspuns:

Mi-a placut la inceput, inainte ca faima sa ii spele creierul laughing. Asa sunt toti artistii, la inceput, dar dupa aceea, cand gusta cate putin din celebritate, faima pe care o au, ca si GaGa, se schimba treptat, in tot ceea ce priveste asta. La inceputul carierei sale, poate nu ati observat, dar Lady Gaga nu se imbraca ca acum, nu isi soca fanii prin vestimentatie. Cred ca jumatate din populatia globului o detesta pe GaGa, mai mult prin felul in care se imbraca, decat prin felul in care canta. Putini insa isi dau seama ca Lady Gaga de fapt scoate in evidenta arta contemporana... Oricum, fiecare cu preferintele lui, eu sunt pe undeva pe la mijloc. Nu pot sa spun ca nu imi place, dar nici ca imi place laughing

| marya a răspuns:

Ea e cam ciudata
dar are un talent mare! trebuie apreciata

| RloveR a răspuns:

Iubesc stilul ei!
Si are o voce superba...happy

| justagirlll a răspuns:

Da

| lalaliela a răspuns:

Nu. Ea inca crede ca mai are meseria anterioara. Cine cunoaste, stie despre ce vorbesc.

| MonicutZZa a răspuns:

Da, imi place, e foarte cool prin faptul ca este unica si are curajul necesar pentru a fi creativa si a-si asuma fiecare lucru pe care-l face, poarta sau spune. E diferita, speciala.

| Elyxx a răspuns:

O ador!:X

| mihaela_3438 a răspuns:

Da tommy
si eu stiam la fellaughing
dar nu prea imi pot imagina ca exista asa ceva x_x
rolling on the floor))))
cat despre aspect si stil
imi place ca stie cum sa iasa in evidenta de fiecare data
nu prea imi place fata eibig grinthinking
laughing
si auzisem ca ar avea si peruca
bine dar mai demult
in videoclipul ala. poker face
pe atunci
ee.
acum cred ca nu mai are.
sau.
nu stiu...
laughingthinking
x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah :p

| katy2010 a răspuns:

Lady Gaga canta f frumos, insa cu imbracamintea ei si videoclipurile care le face, parca iti strica tot cheful de a o mai asculta.Insa daca o asculti la radio de exemplu, canta frumosbig grin

| romulla a răspuns:

Egal cu tommyy am sa ti caut videoclipul pe youtube si am sa ti dau linkul dar oricum imi place

| Cyclone a răspuns:

Nu imi place. Dar are piese faine.

| tommyy a răspuns:

Mie imi place Lady Gaga dar am auzit ca e hermafrodita.