| RyGoLeTa a întrebat:

Va place Lady Gaga? Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| calin12calin a răspuns:

Nu imi place de loc. Are un stil prea emo prea urat. Si parintii mei zic la fel. E cam nebuna si se drogheaza. Daca ar fi sa aleg dintre Lady Gaga si un om oarecare n-as alege-o pe Lady Gaga!

4 răspunsuri:
| Kissymonna a răspuns:

Este o femeie intr-adevar nebunatica,da imi place,imi place pentru stilul crazy pe care il detine,este stilul ei,nu a copiat pe nimeni,imi place cum canta,are o voce superba,imi plac tinutele ei,este o femeie care stie sa isi traiasca viata si care profita din plin de ea, de aceea o admir, respect lady gaga!

| Buffulete a răspuns:

Asa si asa.dar totusi mi se pare ca se prosteste tot mai mult! funda?

| MaxxMann a răspuns:

Nu imi place! Si parerea :-&

| SweetMousee a răspuns:

Imi plaCE fiindca e persoana originala si are melodii dragute cica le-a scris pe toate ea singurA