| jojojojome546 a întrebat:

Ce parere aveti despre lil wayne? eu il ador,imi place la nebunie dar voua? si de ce va place si de ce nu, dau funda cel mai explicit raspuns happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RichardCezar a răspuns:

Ala e "cantaret" macar?

| Walve a răspuns:

Lil wayne este un **** cu muci care se crede cantaret. E urat cu spume si se impopotaneaza si mai tare cu tatuaje si chestii stralucitoare ca sa-si arate valoare lui insignifianta.
In caz ca nu ai observat pana si muzica lui exprima cat de rartat este el pe aceasta lume, "ascunde" faptul ca e prost pretinzand ca este satanist, dar si satanismul ala il ascunde in versuri si videoclipuri ca lumea sa se chinuie sa-si dea seama. In concluzie, cred ca ti-ai dat seama ca Dwayne Michael Carter, pe numele de buletin, nu e bun nici de zeama ****.

| jojojojome546 explică (pentru Walve):

Desi am motive sa te contrazic, este parerea ta si o respect happy