| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Linkin Park? Dar despre noul lor stil adoptat in ultimul album a thousand suns. Credeti ca vor reveni la stilul anterior? Eu una sper ca da. Piesele mi se par bune, dar cam comerciale. Cel mai mult imi place the catalyst, care mi se pare in stilul lot, insa nu as putea spune si despre celelalte piese acelasi lucru.
Ptr fani, nu vi se par amuzanti Chester si Mike? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Argumentati va rog! happy

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Eu ascult rock, dar Linkin Park nu prea îmi place. În primul rând nu îmi sună bine deloc versurile hip-hop pe ritm de rock, în al doilea rând sunt prea comerciale. Mie unul, nu îmi prea plac.
Baftă