| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Ce parere aveti despre "Linkin Park"?
Mersi pentru pareri kiss

15 răspunsuri:
| deffect a răspuns:

Cei mai tariwinking...nu cred ca ua rivalihappy te-am :* pa...

| Manele Man a răspuns:

Comerciali, depasiti... uitati

| Daviiiiiid a răspuns:

Imi place foarte mult mai ales de :Bill e preferatul meu

| flyleaf22 a răspuns:

Hmm... erau preferatii mei acum ceva timp; momentan nu ma mai incanta straight face

| loredana2012 a răspuns:

Imi plac...Melodia mea preferata este In The End

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au niste melodii superbe. Sunt chiar tari. \m/
Cel mai mult imi plac: ~Numb~
~ What I` ve done~
~ In the end~
~ Leave out all the rest~
~ New devide~

| andreea7520 a răspuns:

Mi-au plăcut o perioadă dar acum nu mai ascult happysunt interesanţi big grin

| D-Anna a răspuns:

Fiecare cu parerile lor :-s dar cine ruleaza ruleaza cui ii place ii place so they rocklove struck

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu-mi plac. Nu mi-a placut niciodata combinatia de rap/hip-hop cu rock/metal, nici macar prima care a fost originala, Aerosmith-RUN RMC. Nu sunt autentici nici pe una nici pe alta.

| deejayra a răspuns:

Baietii astia le dau lectii multor trupe care apar peste noapte si au pretentii la faima

| Aia cu cap mare a răspuns:

Numb encore ii preferata mea \m/!

| Andishor a răspuns:

Imi plac mult:X.Nu conteaza ca are si putin rap, daca are rock la radacina e bine \m/si ce imporatanta are vechimea? De exemplu ascult melodii rock din 1960, cum ar fi cele de la The Beatles si The Beach Boys happyimi plac chiar daca unii le considera demodatetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc decat vreo 5-6 melodi si mi se par o trupa ok. Melodia,, what i`ve done`` mi se pare una prea misto. De asemenea, numb a fost tonul de apel al unei prietenehee hee.

| WestSid3 a răspuns:

Imi plac love struck
Sunt tari baietii \m/... iar combinatia e so0per smug
Melodia preferata: *Leave out all the rest happy