| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Ce parere aveti despre "Linkin Park"?
Mersi pentru pareri kiss

15 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu-mi plac. Nu mi-a placut niciodata combinatia de rap/hip-hop cu rock/metal, nici macar prima care a fost originala, Aerosmith-RUN RMC. Nu sunt autentici nici pe una nici pe alta.

| WestSid3 a răspuns:

Imi plac love struck
Sunt tari baietii \m/... iar combinatia e so0per smug
Melodia preferata: *Leave out all the rest happy

| D-Anna a răspuns:

Fiecare cu parerile lor :-s dar cine ruleaza ruleaza cui ii place ii place so they rocklove struck

| deejayra a răspuns:

Baietii astia le dau lectii multor trupe care apar peste noapte si au pretentii la faima

| loredana2012 a răspuns:

Imi plac...Melodia mea preferata este In The End

| Andishor a răspuns:

Imi plac mult:X.Nu conteaza ca are si putin rap, daca are rock la radacina e bine \m/si ce imporatanta are vechimea? De exemplu ascult melodii rock din 1960, cum ar fi cele de la The Beatles si The Beach Boys happyimi plac chiar daca unii le considera demodatetongue

| deffect a răspuns:

Cei mai tariwinking...nu cred ca ua rivalihappy te-am :* pa...

| Aia cu cap mare a răspuns:

Numb encore ii preferata mea \m/!

| flyleaf22 a răspuns:

Hmm... erau preferatii mei acum ceva timp; momentan nu ma mai incanta straight face

| Daviiiiiid a răspuns:

Imi place foarte mult mai ales de :Bill e preferatul meu

| Manele Man a răspuns:

Comerciali, depasiti... uitati

| andreea7520 a răspuns:

Mi-au plăcut o perioadă dar acum nu mai ascult happysunt interesanţi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au niste melodii superbe. Sunt chiar tari. \m/
Cel mai mult imi plac: ~Numb~
~ What I` ve done~
~ In the end~
~ Leave out all the rest~
~ New devide~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc decat vreo 5-6 melodi si mi se par o trupa ok. Melodia,, what i`ve done`` mi se pare una prea misto. De asemenea, numb a fost tonul de apel al unei prietenehee hee.