| Mockingbird a întrebat:

Ce parere aveti despre Linkin Park? Si daca va place spuneti-mi ce melodie de-a lui va atrage mai mult!

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Imi plac,desi mai moderat ca la inceput,deoarece au devenit mult mai soft odata cu ultimele doua albume.Ii ascultam non-stop acum vreo trei ani, acum mai putin.

Melodiile mele preferate sunt:Figure 09, Nobody's Listening, Hit The Floor si By Myself.Consider si ca Meteora e unul din cele mai bune albume din lume scoase dupa 2000. @亚历山:Scuze daca te dezamagesc, insa stiu cocalari care asculta Linkin Park fara nicio jena.Pace!

| Aiicha a răspuns:

Nu sunt o fana a acestei trupe, dar am ramas profund marcata de un cover al melodiei rollin in the deep
http://www.youtube.com/watch?v=dHtwZ07N1ic&ob=av2e

| Polaris a răspuns:

Mi se pare de rahat.

| xandersx a răspuns (pentru Polaris):

Pai logic ca ti se pare de rahat doar un cocalar manelist zice asta.

| Chu a răspuns:

LP e trupa mea fav...mel care m.a atras pe mine a fost Somewhere I belong.dar What I've done imi place cel mai mult
Pa-pa.

| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Linkin Park cum sa -nu-ti placa ma [cocalari sigur nu asculta]
Linkin Park - One Step Closer
Linkin Park - From The Inside
LINKIN PARK - "Not Alone"
Busta Rhymes - We Made It ft. Linkin Park
Linkin Park - Leave Out All The Rest
Linkin Park - "The Catalyst"

| LazyKatZ a răspuns:

Eu un lucru am de spus, dupa care ma puteti injura/bloca/bombarda cu rosii dupa pofta inimii:
Formatia asta e pentru cei la inceput de drum cu rock-ul. Pana si eu am inceput cu ei. Imi placeau fiindca erau ceva diferit printre toate acele melodii in care se repeta un refren de 100 de ori pe parcursul a 3 minute. Cu toate acestea *oftat adanc* au dat-o in bara cu al patrulea album, iar al cincelea nici ca mai poate fi numit rock. Sper ca noua mea formatie preferata, de la care am asteptari mari avand in vedere esecul in materie de formatii preferate pe care l-am suferit cu doi ani in urma, sa n-o dea in bara si ei. Sunt mult prea buni pentru asta (si n-o spun doar fiindca-s formatia mea favorita).

Morala: Azi va plac nemaipomenit de mult, maine le dati drumul ca unui cartof fierbinte, cu am facut eu cand am dat de Diaura*(ei sunt formatia de la care am asteptari mari).

----
*Apropo, cei care ma bombardati cu rosii, sa nu va aud cu "poate maine renunti si la Diaura, bla bla bla". Nu sunt sanse atata timp cat Diaura nu se schimba la 180 de grade pentru niste fani care nu i-au parasit inca.

| DarkHood a răspuns:

Super tare, prima melodie care am auzit-o a fost In the end, mi-a uns sufletul sa zic asa happy!

| denn1s a răspuns:

Toate m'i le plac dar unele din ele ar fi Given Up, Crawling, Burn it Down, Lies Greed Misery, New Divide, Faint, Hit The Floor, Somewhere I belong, Numb etc etc

| xandersx a răspuns:

Salut!
Linkin Park este una din cele mai bune trupe de rock:X:X!
Cele mai placute cantece dupa parerea mea sunt:
Linkin Park -in the end;
Linkin PARK-new divide;
Linkin Park- not alone;

| RaulRullz a răspuns:

Eu nu ascult Rock...
Dar Linkin Park este o exceptie, este trupa mea preferata...
Melodii: New Divide, Numb, Castle of Glass

| Ion_Andreea_1977 a răspuns:

In loc de Linkin Park incearca trupa Diaura ii mult mai tarewinking

| Byanca_9830 a răspuns:

E ce mai tare trupa nu am o melodie preferata am amai multe bleed it out,numb,in the end, breaking the habit, new divide, the catalyst from inside, one step closer si cam atta Ser sa iti placa si tie:d