| NobodyAmongTheRubble a întrebat:

Ce parere aveti despre manele?
si in general ce muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Ascult orie gen de muzica in afara de manele si populara.Imi place Adele,One Direction,Pixie lott, Bruno Mars si cateva melodii de la Paramore, Bon Jovi si Michel Telo.
Deci cred ca te-ai prins ca nu imi plac deloc manele.Ma rog, mai sunt nevoita sa ascult uneori muzica populara cand e o sarbatoare sau ceva, dar nu imi place(doar 2%, sa zicem). Funda?

11 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu ascult Kpop mai mult
Despre manele ce sa zic, nu le asc.

| Holocaust a răspuns:

Manelele,înafară de litera M,n-au nimic de-a face cu muzica.E ceva ce asculţi atunci când te doare burta, şi ai nevoie să verşi rapid.
Ce ascult eu în general? Păi hai să generalizăm:punk, rock şi metal.

Răspuns utilizator avertizat
| SongElena a răspuns:

Eu sunt de acors cu toate raspunsurile la intrebarea asta...nu supor manele cea mai proasta chestie care poate exista pe aceasta lume.eu asc urban,dance, pop, rock tot in afara de manele si populara normal.winkinghappy

| Gorath a răspuns:

Ce parere sa am?! Pot sa zic ca mi-ai cam stricat seara cu intrebarea asta. Adica cine poate avea o parere despre manele, totusi? E absurda intrebarea si ma enerveaza rau.
Ascult black, trash, death metal.

| Lvrkiosif a răspuns:

Nu ascult deloc...imi place muzica pop

| TheHeadbanger a răspuns:

Este cel mai stupid, marlanesc si neevoluat ''stil de muzica'' (daca il pot numi asa...). Eu ascult Rock/Jazz/Blues/Muzica clasica etc.

| MisterCMD a răspuns:

Cea mai enervanta urata dezgustatoare si proasta muzica care a putut sa o inventeze omul...
eu ascult rock, metal, electro si trash.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelele sunt de căcat. Eu ascult doar muzica rock. happy

| NuConteazăăă a răspuns:

Manele? Doar cand aud cuvantul asta mi se face rau.
Ascult pop-rock happy.

| Nicoleta20000 a răspuns:

Eu ascult muzica house, dance...etc dar si manele* am pus steluta, deoarece nu ascult foarte des si le selectez dupa gustul meu.