| tigersss a întrebat:

Ce muzicaa ascultati? Ce parere aveti despre manelisti? Dar despre cei care asculta manele? Voi ascultati manele?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Ascult rock,alternativ, symhpnic metal, punk etc si ceva rapp.
Nu ascult manele si nu critic pe cei care o fac pentru ca as da dovada de idiotenie.

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Ascult rock,metal, brit-pop, Tupac si Bob Marley.
2.Hmm...prea mult sange si prea multe injuraturi ca sa le insir aici!
3.Idem 2
4.NU!

| FucktheSystem a răspuns:

Ascult în Punk, Metal și Rock și cam toate sub genurile lor.
Părerea despre maneliști-No thanks, nu vrea bann.
Despre cei care ascultă-Cu riscul să mă repet, nu vreau bann!
Să ascult eu manele? -Cred că tu mă provoci special ca să iau bann.

| Crisis a răspuns:

Ascult heavy, death, black metal si putin industrial metal [Rammstein doar].
Parerea mea despre manelisti o poti citi aici: http://youtu.be/-K2zBzTEtgo de la 2:21 pana la 3:17. Clipul e facut de mine.
Manelistii care canta sunt niste ciori nespalate pe corp si spalate pe creier, la fel si cei care asculta manele.
Nu ascult manele [Si rad copios cand vad comentarii de genul "50% din romani asculta manele si 50% nu recunosc." Fac parte din cei care nu asculta deloc].

| Crisis a răspuns:

@tigersss, habar n-ai sa scrii.

| NuclearAssault a răspuns:

Ascult rock, heavy metal si trash metal, manelistii sunt ori rromi ori romani prosti care ii urmeaza, si rockerii sunt de milioane de ori mai normali ca ei, daca avem parul mai lung, care ar fi oare problema? conteaza ce avem IN cap nu ce avem PE cap, manelistii au mai mult gel decat par, si se imbraca in roz ca niste gay, si eu cred ca mai multe lanturi au manelistii decat rockerii
PS: @tigersss mai invata sa scrii si apoi sa comentezi

| ComatoseWine a răspuns:

Ascult in general gothic metal,rock alternativ,christian rock, rock symphonic, dar apreciez si vocile artistilor adevarati ca adele(imi place doar piesa"someone like you". Urasc manelele.Nu vreau sa aud de asa ceva,manelistii ma irita, enerveaza, abia astept sa se destepte toti si sa nu mai asculte prostiile alea.Cat despre cei care asculta manele, numai persoane limitate din punct de vedere intelectual(ca sa nu fiu rau)... pitipoance si cocalarilaughing. Daca cineva zice ca asculta persoane iti dai seama ce persoana e:-&chatterbox.Sa nu ne ascundem dupa deget.Multi se recomanda "ne-cocalari" cand de fapt numai manele asculta.Acum au gasit inlocuitori pentru maneletongueuya, Connect-R, Inna etc. ceea ce ar fi o imbunatatire daca nu ar mai continua sa asculte Guta si Salam:-&. Plus ca si Connect-R e cam in aceeasi categorie pentru me.De fapt apartine unui noi gen:manelisti urbani(unde mai intra si Nane, Kamelia etc.). STOP MANELE!

| ComatoseWine a răspuns:

Era de fapt : Puya, dar din "doua puncte" si "P" a iesit "tongue"

| tigersss explică:

Eu sincer nu stiu ce aveti cu manelisti ei macar drak vara se spala si nu umbla in gegi de piele pe caldura de 40 grade.Sunt mai agreati de lume ca un om normal cand vede un pletos cu zeci de lanturi pa iel si alte chesti se inchina.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Nu, nu ascult manele iar menlistii si cei care ii asculta mi se par niste incultihappy!