| soffie a întrebat:

Ce parere aveti despre marilyn manson?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E un cantaret bun, dar uneori e prea ahtiat de atentie.Si pentru astia de zic ca e un ciudat, sa va vad pe voi cantand melodiile lui!

| Woodenpints91 a răspuns:

Mult prea comercial, şi o dă în penibil cu look-ul. În viaţa de zi cu zi e om mult prea normal pentru cum arată pe scenă.

| BubbleRO a răspuns:

Mie mi se pare un om un pic sarit de pe fix.Marilyn Manson se machiaza dupa preferintele lui.Are voce.dar cu toate acestea sunt si zvonuri diferita cum ca s-ar fu taiat singur o coasta sau ca si-a supt-o singur, care nu sunt adevarate.Pamela Anderson si-a taiat 3 coaste!:d Aceasta ste parerea mea!:*