| justme_6565 a întrebat:

Ce parere aveti despre Marilyn Manson?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E intruchiparea draculuisurprise

| elasexygagica a răspuns:

Cum sa arati in halul ala? groaznic...

| Yang a răspuns:

Atata timp cat iti scrii numele cu ca folosesti sh, tz si nickuri penibile cum primul nu stii cine e marlyn manson.Nu arata groaznic este un artist iar infatisarea este cea de scena.Altfel daca era asa groaznic Dita von teese nu statea cu el si aia este o femeie atragatoare din punctul meu de vedere.

| Bianka a răspuns:

Pai.arata oarecum.chiar.ciudatlaughing Chiar foarte ciudatlaughing
Dar sunt piese de ale lui care imi placlaughing Trebuie sa recunosc ca are acel ceva pe care il are un artist.acel ceva care te atrage, degeaba arata ca "naiba" ->scuzati expresialaughing degeaba daca are acel lucru.acel talentlaughing lucrul ila care te face sa intorci capu dupa ce-l vezilaughing
Nu ascult multe din piesele lui.mai degraba le ascult pe cele mai populareoh go on
Na. ce mai, e om si ellaughing mai cu preferintele lui dar omlaughing

| RockaruL a răspuns:

Vreau ca toti sa stie ca marilyn amnson nu este nebun sau altceva, el in realitate este un om foarte serios, dar asa vrea el sa para pe scena si cei care il jignesc si il fac in toate felurile credeti-ma ca asa este!

| RockaruL a răspuns:

Nu este ce pare pe scena deci o parere buna

| p1nk a răspuns:

Are mult curaj.

| Alex143bManson a răspuns:

Asa este ii dau dreptate rocarului si eu sunt rocker apropobig grin si am vazut niste fimari pe youtube el este foarte serios si destept in realitate credeti-ma si nu il mai jigniti cei care nu le plac cantecele lui.Este foarte tare si jmecher sa spun asabig grin