| YumiSukinanda a întrebat:

Ce parere aveti despre Marilyn Manson?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu mă dau în vânt după el.

nony
| nony a răspuns:

Pe langa faptul ca are nume de femeie si de criminal in serie, in acelasi timp, e un baiat ciudat cu un gen de muzica mai... special.
N-am nimic cu el, doar sa nu sune la usa dupa 12 noapteawinking

| asdfghjkll a răspuns:

Îmi plac melodiile lui

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Chiar il apreciez, avand in vedere ca eu nu prea apreciez trupele de dead metal.M-am interesat si mi se pare un lucru de apreciat ca, desi, la 44 de ani mai face lucrul acesta, ma refer la cantat, turneuri.Dar pe de alta parte imi pare rau ca nu a reusit sa-si intemeieze o familie.

| YumiSukinanda explică (pentru Sh_Cam_Atat_Anuta_1990):

Mie imi pare rau ca nu a apucat-o pe calea cea buna, langa Dumnezeu si s-a dus de partea satanistilor.

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Vezi,chestia asta nu este sigura.Multi spun ca este satanist.Dar, ca sa ma conving, m-am uitat la un documentar cu el si am vazut ca nu este satanist.Are o casa perfect normala, plina de icoane.Si a declarat ca merge constant la biserica.Acum daca a mintit sau nu, chiar nu stiu