| DrumAndBass a întrebat:

Ce părere aveţi despre Marilyn Manson straight face?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,mie imi plac si melodiile si videoclipurile.Multi zic ca prin prisma astora,este satanist,necrofil sau mai stiu eu ce,dar fiecare videoclip are un inteles puternic,subliniaza defecte,frici,si alte negativisme,si are si o voce buna pe deasupra,desi da,arata mai ciudat.Dar la ce conteaza aspectul si videoclipul daca muzica pe care o face e buna? Ma rog,poate unii nu il considera complet, si ciudat din cauza videoclipurilor.N-o fi el Slayer, dar eu zic ca este intre cei mai buni artisti de rock 1990+.

| FucktheSystem a răspuns:

Te referi din punct de veder muzical sau al aspectului?
Oricum, numă impresionează în nici un fel, n-am ascultat multe melodii de la el dar nu mi se pare cine știe ce, chiar aș putea să zic că-mi displace într-un fel...
Ca aspect, mă lasă rece, poate să arate cum vrea din partea mea...

| Bogdanux a răspuns:

Un ciudat, varianta masculina Lady Gaga.Doar o singura piesa imi place de la el.

| LadyDy01 a răspuns:

Mie imi plac melodiile luihappy

| xLucy a răspuns:

Are cateva melodii foarte misto. Cand am chef de el imi place, dar de obicei nu am starea de spirit necesara.