| 拉维尼亚 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta? (fara critici/insulte). Dau funda+vot! Multumesc
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns Câştigător
| Mario1oo1 a răspuns:

Mie imi place, chiar am descarcat-o acum ^_^!

| 拉维尼亚 explică (pentru Mario1oo1):

Ma bucur mult happy auditie placuta, sa stii ca toate melodiile lor sunt frumoase ♥

| Mario1oo1 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Esti otaku?

| 拉维尼亚 explică (pentru Mario1oo1):

Da, dar in acelasi timp imi place tot ce tine de Japonia, Coreea, China happy

| Mario1oo1 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Interesant, si eu am auzit cateva lucruri despre tarile astea, si as vrea sa le vizitez, vrei sa discutam mai multe pe tema asta? Poate in privat?

| 拉维尼亚 explică (pentru Mario1oo1):

Desigur, ma bucur ca te intereseaza, eu te pot ajuta pe acest subiect big grin

| Mario1oo1 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Vad ca nici tu n-ai somn, ce zici daca iti las numarul meu in privat, si vorbim pe whapp?

| 拉维尼亚 explică (pentru Mario1oo1):

Nu prea folosesc whatsapp big grin daca vrei pe Facebook ar fi mai okwinking

| Mario1oo1 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Nu mai folosesc Facebook de ceva timp, dar ok. Daca vrei da-mi Facebook-ul tau si iti dau eu add