| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta? (fara critici/insulte). Dau funda+vot! Multumesc

https://www.youtube.com/watch?v=KSH-FVVtTf0&lc=z12dhtfi5 mq1wdsx4 04ci5xg5v2adjvbubc

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

O ador, si desi nu sunt fana EXO, imi place trupa oricum!
P.S. Sunt fana Bangtan Boys tongue

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Park1Suin):

Mersi pentru comm, de fapt am postat-o aici doar ca sa mai fac rost de vizualizari dar vad ca nu prea merge pe aici tongue
Eu sunt doar EXO-L si ELF si VIP din cand in cand dar cel mai mult EXO-L ♥♥ happy

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu ma pasioneaza cultura asiatica, dar nu pot sa zic ca este urata sau ceva,, gusturile nu se discuta!

| Mieeez666 a răspuns:

Naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar nu-i genul meu.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce gen preferi? happy

| anonim_4396 explică (pentru 拉维尼亚):

Cam orice, dar nu ma atrage deloc cultura japoneza, in schimb vad ca tu esti un Weeaboo.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt coreeni nu japonezi si mai este si un chinez in trupa atat (initial au fost 4). Si da sunt pasionata de tot ce tine de Japonia/Coreea/China

| anonim_4396 explică (pentru 拉维尼亚):

Ce diferenta...

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

Diferentele sunt foarte multe, dar tu sigur nu le stii

| anonim_4396 explică (pentru 拉维尼亚):

Le stiu in contextul in care trebuie, in contextul in care vorbim noi, chiar nu am de ce sa le stiu.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

In contextul muzicii/limbii? ma indoiesc ca stii despre ce vorbesti

| anonim_4396 explică (pentru 拉维尼亚):

Exact in contextul asta nu le cunosc si nici nu am nevoie sa le cunosc.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine, ramai cu preferintele tale iar eu cu ale mele, e cel mai bine asa

| anonim_4396 explică (pentru 拉维尼亚):

Nu m-am legat niciodata de gusturile tale.winking

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu mi s-ar parea normal in contextul in care exista atatea alternative si toate sunt subiective

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridicola

| 拉维尼亚 a răspuns:

Ok, eu doar incerc sa le fac mai multe vizualizari happy

| 拉维尼亚 a răspuns:

Sunt coreeni, si nu e adevarat ce spui tu, unde ai auzit asa ceva?

| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu am incercat sa folosesc unele site-uri dar nu a mers, insa stiu din propria experienta ca e suficient doar sa deschizi o adresa si esti inregistrat

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Mai bine il ascult pe Nicolaie Guta rolling on the floor

| Titiana_Nistor_1978 a răspuns:

Salut nu imi prea place dar +1 vizionare