| simona3272 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi familia. dar fericirea. dar prietenia?
http://www.youtube.com/watch?v=ZZ1jp8K1I34&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna iubita! Pentru mine familia inseamna cel mai de pret lucru de pe pamant, daca nu ai familie, nu mai ai pentru ce sa mai traiesti pe aceasta lume mizerabila.

Fericirea pentru mine inseamna un cuvant mult prea important in viata, fericirea si pacea sunt cele mai importante in viata!

Sa ai un prieten inseamna sa ai un frate, prietenul inlocuieste locul de frate/sora. Sa ai un prieten unde sa iti versi amarul.

1 răspuns:
| simona3272 explică:

Mai astept raspunsurile voastre!