| pink07 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodie? http://www.youtube.com/watch?v=kDuGDavcpl4 :x:X:x

10 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Avand in vedere ca imi place Keo f multlove struck.melodia e geniala xD
XoXo

| ii a răspuns:

Mie una. nu'mi place.
Dar asta nu inseamna ca tie nu trebuie sa-ti placa. Fiecare cu gusturile luiwinking

| Biank_7620 a răspuns:

Eu ador mel asta happy
e Super Piesaa!

| Daviiiiiid a răspuns:

Foarte tare super KEO rulz:X

| xXBernaXx a răspuns:

E sooooper.love struck:Xlove struck

| Tokha a răspuns:

Eu nu ascult prostii din astea romanesti in care canta numai aberatii big grin.Mai bine askulti o mel Paramore sau Lady GaGawinking.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Mie imi place keo dar adevarul e ca nu prea imi place melodia asta tongue

| sheryn a răspuns:

E draguta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place f. mult, ca de altfel toate melodiile lui Keo.