| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile lui Nimeni Altu'?

94 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respect. e unul dintre putinii oameni care prin muzica lor te pot atinge la suflet. ca el, "nimeni altu'"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vivi tu esti cam batuta-n cap scuzatimi exprimarea da banuiesc ca tu preferi nicolae guta, florin salam si habar nai sa apreciezi muzica adevarata aa si bloo 2 te contrazic putin gusturile nu se discuta in totalitate de fapt sunt discutii foarte interesante pe baza gusturilor mai ales muzicale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt superbe asemanatoare cu ale celor de la parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tare si mai smecher sa o tina tot asa si el si ceilalti ( ombladon, cedrik, spike si restul) bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica lui e pentru oameni simpli... aia care o inteleg ca nu toti pot intelege ceea ce zice si ce simte el decat cei care au crescut in fata bloculuibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astai care comentai atat cocalari comunitari futuvan gura de tarani nu sti ce e muzica adevarata cacamasi pe voi de triplati pe manele voastre!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult hip hop, dar ocazioonal...
Insa consider ca acesta e adevaratul hip hop. Nimeni altu' Cedryk...
Nu puya sau aia de la bug mafia; care conta versuri de oameni defecti... 5 minute imi explica ca masina au ei cu cati cai putere si ***...
Nimeni altu', pe langa ca are super versuri, are negative superbe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare cantaret din Romania. pune enorm de mult suflet in versuri si merita numai respect pentru tot ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare fantastic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respect nimeni altu`... unul dintre cei mai buni mc din Romania...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un artist complet si sunt de parere ca poate fi comparat ca expresivitate si mentalitate cu 2pac (nu ma injurati ca stiu ce vorbesc). Intr-adevar nu mai este nimeni ca el, asta cel putin in tara asta depravata cu care cica romanii se mandresc dar fug toti in afara. E un patriot...mai sunt putini pe aici...mi-a placut din prima clipa muzica lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai de gand sa faci un concert prin tara?
esti tare frate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parazitii sunt ok dar ei trimit mesajul prin ironie, iar nimeni altu descrie fix viata de rand a fiecarui muritor

| Candyman a răspuns:

Mie imi plac melodiile lui.

| IonutM22 a răspuns:

Ii ok.da` melodiile lui is mult prea grele pentru mine, te apasa

| Galeon a răspuns:

Nimeni Altu = Cultura Pura

| Modiga99 a răspuns:

Imi e scarba cand va aud, "Mie nu imi place / Nu canta bine / Imi place alt tip de melodii. Normal, ca voi ascultati numai manele si melodii House din care nu se scot mai mult de 3 cuvinte cu sens.
Sincer, Nimeni Altu` mi-a schimbat viata, nu numai faptul ca are melodii frumoase, doar faptul ca versurile lui, m-au facut sa cred si sa imi schimb parerea despre viata sau alte lucruri.
Cum ar fi "Inger si Demon" mi-a alinat durerea cand ma certam cu iubita. "Raperi de c*c*t" care ii "defineste" pe "raperii" Romaniei, cei ce nu scot 2 cuvinte cu sens. "Trecand peste toate" mi-a dat speranta sa merg inainte si sa nu mai sufar din cauza unor probleme care aveau sa se schimbe pe viitor. Verdict : Nu imi plac melodiile lu` Nimeni Altu`, LE ADOR!

| axell66 a răspuns:

E adevarat omu' insa la cat de multi il plac si cat de putini cumpara album si sustin clar ca nu o sa mai auzim de el prea curand...pace

| adriansimon a răspuns:

Nimenialtu e cel mai tare mc in viata n-ai cum sa nai respect pentru un om care a schimbat muzica rap printrug gen propriu diferit interesant si povesti adevarate din viata de zi cu zi sau pur si simplu versuri in intamplari triste spuse intr-un mod poetic. cand tu spui rap primul rapper care imi vine in minte ii nimenialtu

| Catalin_Pricop_1999 a răspuns:

Nimeni Altul are respectul meuwinking

| 20CMRecords a răspuns:

Un mare nationalist si un mare om, tot respectul.

| andre_4015 a răspuns:

Nimeni Altu' e un om cu un caracter neinteles de multi dintre noi.Insa daca stii sa ii asculti melodiile poti sa il intelegi perfect. Nu instiga lumea la incultura cum fac toti cei care canta manele. Ar trebui sa li se taie capul tuturor care canta acest gen de muzica (manele)! Respect Nimeni Altu' si Parazitii!

| mitSzZa a răspuns:

Fiecare gandeste dupa cum il duce capu, dar Nimeni altu are versuri foarte explicite si nu canta basme canta numai realiatati, iar SoftCristi pun pariun ca nai nici'o legatura cu strada...winking

| mitSzZa a răspuns:

Parerea mea este foarte buna, N.A. Astept "Transmisii in Distors spuer sa'l ascult cat mai Rpd sunt sigur ca merita toti bani...

| mitSzZa a răspuns:

Oamenii bunii daca va place nimeni altu va rog nu saraceste nimeni daca da 3 euro pentru ca acest fenomen pe care spuneti ca'l apreciatii, sa termine noul album daca muzica lui va umple sufletul ca mie www.sociopatrecords.ro

| three a răspuns:

Super tari happy

| three a răspuns:

Super tari melodiile, si el la fel.

| caponealex a răspuns:

Nimeni altu' rulzzzzz cu*-*p!

| caponealex a răspuns:

Nimeni altu' rulzzzzz cu*-*p!

| uha a răspuns:

Nu a fost ma la balaceanca ce v-a apucat? nu mai afirmati decat ce stiti cu siguranta si are relevanta! Nimeni Altu' instiga la trezirea constiintei nationale si a bucuriei de a fi roman cu bune si rele! Cel putin mie una asta imi transmite omu`. PACE!