| Denisa a întrebat:

Ce parere aveti de melodiile lui Ombladon?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

"Ultimul tren"... o melodie trista!

| yanny`s a răspuns:

Le ador:X

| brunetteee a răspuns:

Mie imi plac smug

| asdgfhresry a răspuns:

Au melodii frumoase gen "egali din nastere" sau "I hate you". Ce nu-mi place e ca injura cred in toate melodiile lor, de-asta eu nu mai pot sa ii ascult ca ai mei sunt in continuu pe langa mine chatterbox.

| Alex_7297 a răspuns:

MC bun, dar nu ştiu dacă e cel mai bun din România. Că e mult mai mediatizat, asta e partea a 2 a. Să nu uităm totuşi de ADN, Cedry2k, etc.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Omul ala e un geniuwinking Imi plac melodiile lui, mai ales ca foloseste negativele facute de FDD, cel mai bun DJ din tara.