| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile lui Nimeni Altu'?

94 răspunsuri:
| DragosforLegalize a răspuns:

Despre melodii... sunt de nota 10 iar despre MC, am aceeasi parere. Sincer eu ma regasesc in multe, melodii findca sunt asa cum sunttongue. Ascult Nimeni Altu, cand sunt (deprimat), Parazitii cand am chef de caterinca happy. Deci am 2 stari si vorba celor de la Parazitii incerc s-o dezvolt pe a-3-a laughing care e in plina exprimare ( LIBERA). PAce si Legalizati Gandurile (spuse cu voce tare )

| Filimon_Ady_1995 a răspuns:

Foate tari sunt melodiile lui mai ales cele din albumul Nopti prea lungi

| myr3la a răspuns:

Cum se cheama melodia aia unde spune" mama fratele tau gabi a avut un accident" etc etc?