| mirabela26craiova a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile triste?

Răspuns Câştigător
| ymary a răspuns:

Pentru mine melodiile triste sunt Ok...Tot timpul cand sunt trista si vreau sa impartasesc cuiva ceea ce am pe suflet si nu am cui ascult o melodie trista, plang putin si apoi imi trece (pentru mine sa ascult melodia e ca si cand as vb cu cineva) big grin (funda?)

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Salut
cred ca in momentele triste simt nevoia sa le aud, ba chiar si ma descarc prin asta si citeodata incep a plinge. FUnda?

| Bubbchac a răspuns:

Parerea mea este ca melodiile triste au fost create pentru ca cel ce le asculta sa isi aduca aminte de clipele frumoase din viata lui. Iubire, fericire, totusi... cate odata si tristete. Te poti regasi in unele dintre ele. Le poti scrie, pentru ca iti da senzatie de uitare, iti da un avant, si parca iti spun: TRECI MAI DEPARTE! Asta este doar parerea mea. Bye bye! kiss

Răspuns utilizator avertizat