| Subsemnatu a întrebat:

Ce parere aveti despre Nimeni >Altu?:

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ascult. Din câte ştiu are doar două albume, dacă e să aleg, îmi place mai mult primul album.

| Vans a răspuns:

Nu l-am prea ascultat. Singura chestie ce am văzut-o cu el a fost http://www.youtube.com/watch?v=GYLKYWlFP34.
Am mai ascultat ceva melodii de-ale lui cu Paraziţii.Mi se pare ok.

| val31989 a răspuns:

Nu prea il cunosc.Dar imi place cum cinta.Primul cintec pe care l-am ascultat a fost "Fii ai bravilor soldaţi", dupa care am cautat mai mult despre el si acum ii ascult toate melodiile.

| London14 a răspuns:

Nu inteleg

| Girl951 a răspuns:

E super omul. happy E unul dintre cei mai buni raperi de pe la noi. chiar acum ascult " Inca o poveste " big grin Nimeni Altu nu e ca Nimeni Altu..clar.happy