| BaLoNaSh12 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?thinking
Nu ca as vrea sa o judec sau ceva de genu`... dar as dori sa stiu si eu parerile voastrewinking.

5 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Miley Cyrus este cantareata mea preferata. Chiar nu ma intereseaza ca s-a drogat. Si pentru mine nu este cum spun altii, pitipoanca, c****a etc. big grin

| emiitzzy a răspuns:

Una partial buna adica muzical vb are niste piese foarte frumoaseetongue unele

| Kandy17 a răspuns:

Canta frumos smug

| TheSunWillBeHere a răspuns:

Eu cred ca e nebuna avand in vedere ca se drogheaza

| biZoo a răspuns:

Cu toate ca e putin cam...nu stiu cum sa zic se comporta cam aiurea pentru varsta ei...insa mie imi place