| DanaCherry a întrebat:

Aveti idee daca Lady Gaga sau Miley Cyrus vin in Romania? Am auzit multe zvonuri si as vrea parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Tiffany_4986 a răspuns:

Lady GaGa s'ar putea sa concerteze in vara in Romania, dar Miley in nici un caz, a avut o oferta, dar fanii nu s-au adunat sa cumpere asa de repede bilete desi unul era 200 lei, asa ca sa speam ca poate lady GaGa va veni( sper ca te'am ajutat)

16 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

La Pastele cailor!(din fericire)

| Ana_6509 a răspuns:

Slabe şanse.

| mika a răspuns:

Niciodata. never ever. mai (italiana). jamais ( franceza). nie(germana).( araba) أبدا

| mika a răspuns:

Sper ca ne-am facut inteleselaughingwhistling

| dariuzzza a răspuns:

Nu pentru ca nu vor sa vina si nu stiu unde este Romania deci nu astepta

| mimpyan a răspuns:

Nu vin. Sunt doar zvonuri.
Daca vrei sa verifici: http://www.ladygaga.com/events/
http://www.mileycyrus.com/events/

| Theda a răspuns:

Mi se pare ca Lady GaGa a venit candva(eu nu am fost la concertul ei si in plus nici nu stiu daca erau adevarate zvonurile)iar Miley Cyrus, probabil nu va veni, nici de ea nu stiu.

| Herr a răspuns:

Lady Gaga, Miley Cyrus=Papusile Illuminati (Sataniste)

On Topic : Am auzit si eu zvonurile, despre Lady Gaga presupun ca da, despre Miley, nici atat.

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Pai cikaa Lady Gaga vn in Bucuresti asa s-a auzit...

| dane95 a răspuns:

Poate o sa vina happy

| Adynanana a răspuns:

Acum. nu cred. daca ar fi venit sar fi dat la tv si pe net sar fi vorbit despre asta.deci nu prea cred laughing

| eddy_5426 a răspuns:

Nuh vor veni... sunt doar pamfleturi... nu crede orice prostie dăăăăă

| dayanera a răspuns:

Ele nu vin.Nu asculta zvonurile. Daca vin vor veni peste 6-8 ani.

| ghijjklo a răspuns:

Nu cred dar in viitor poate

| paula29 a răspuns:

Eu si eu am auzit niste zvonuri cum sa Lady GaGa ar veni in Romania dar nu sunt sigura daca aflu ceva o sa iti spunwinking

| detty a răspuns:

S-a spus ca prin 2011 ar putea veni GaGa...