| amy_4782 a întrebat:

Ce parere aveti despre miley cyrus selena gomez si demi lovato? mie imi plac toate trei foarte mult, dar preferata mea este miley

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu ma pot decide pe care o plac cel mai mult...

...plina de sange, cu o fata contorsionata si lipsita de orice forma de umanitate intr-o moaca desfigurata!

| AnneMarri a răspuns:

Dacă se lasă de cântat, le ridic fiecăreia câte 6 statui de aur. Promit!

| gHioo a răspuns:

Miley cyrus si demi lovato au pozat nud si myley a facut un film cu "prostii", dar trebuie sa platesti ca sa-l vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le iubesc. Atat de mult incat uneia i-as baga un cutit pe gat, alteia i-as turna benzina in vagin si pe ultima as duce-o la gradina zoologica, ca desert pentru lei.