| AntoniaAn11 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez, Demi Lovato si Miley Cyrus?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ma obosesc sa-mi fac o parere despre niste persoane ce trebuie ignorate.Ce fac ele se numeste zgomot.

| Wøodenpints a răspuns:

Sper să moară toate 3 călcate de tramvai pe ficat.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Demi Lovato e preferata mea dar pe celelalte 2 le urasc I don't want to see

| Raynn a răspuns:

Muzica comerciala, canterete fabricate de la 5 ani de catre disney pentru a crea un ideal de frumusete pentru toate pustoaicele 9-13 ani si de face mai multi bani pe baza unor rahaturi in genu creioane cu hannah montana, caiete ghiozdane si cine mai stie ce.

| messingaround a răspuns:

Demi Lovato e una dintre cantaretele mele preferate, dar celelalte doua nu imi plac deloc.