| nonna a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? dar despre Miley Cyrus? dar Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Mirunik98 a răspuns:

Selena gomez este o fata super canta ff bine o ador :X, Miley Cirus era idolul meu o iubeam dar dupa ce am aflat ca a pozat goala si ca se drogheaza nu prea mai imi place asa de mult, iar demi lovato este o fata de gasca dar nu prea imi place tongue

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Selena Gomez canta frumos, este cuminte si joaca bine deci imi place.Miley Cyrus a ajuns o fata care se drogheaza,se imbraca excentrig, nu prea are voce, pozeaza nud.Deci nu imi mai place(am fost o mare fana a ei). Demi lovato canta foarte frumos,danseaza frumos, canta lapian si la chitara frumos, dar se taie si sunt zvonuri cum ca ar fi fost insarcinata deci intre.Numai bine.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Selena gomez e nebunica.
miley cyrus canta superb
demi lovato cam grasutza dar pare o fata buna, sensibila.
in concluzie eu o ador mlt mlt de tot pe selena, iar melodia shake it up a facut succesc si e favvvvvorita mea!
sper ca ti-am fost de ajutor! funda si vot?

| giuly a răspuns:

*sunet de greieri*, dat fiind ca e a 8697544543512654 intrebare de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei cantarete fara talent, care ne-au dovedit ca banii ne ghideaza.