| LadyInBlack a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica religioasa?happy Funda cui se apropie cel mai mult de parerea mea.

Răspuns Câştigător
| niku93 a răspuns:

E prea plictisitoare.eu si asa nu cred in "Cel din biblie" dar m-as duce la biserica daca ar fi mai distractiv. dupa mine biserica trebuie sa fie plina de "voie buna" ca in clipul asta http://www.youtube.com/watch?v=AJw-pd56lOU nu cu aaaammmmmmmmmmmmmmmmminnnnnnn^%&^$&^(*#$@&^&%^@nnnnn!

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cam trista...nu chiar plictisitoare, dar nu este un gen de muzica care atrage audienta in mare parte, ci doar oamenii mai invarsta...

| SereSmile a răspuns:

Sincer ii cam nasoala, adica ii plictisotoare big grin laughing