| AnaGabitza95 a întrebat:

"te plac pe tine, dar iubesc pe altu "

ce parere aveti despre asta?

ati avut vreodata sentimentele astea?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tipic feminin. Eu când spun că femeile nu ştiu decât foarte rar ce vor, mi se sare-n cap.
Salut.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simple prostii

| Libelle a răspuns:

Porcarii
Ori te place pe tine ori il iubeste pe-ala

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil când spune că te place se referă al faptul că o atragi dar doar atât. Ce părere am. păi aiurea pentru tine, în rest asta e. Baftă!

| NickiMinaj a răspuns:

Pe tine te place ca amic, cu tine ar iesi la cafea, te-ar lasa sa ii cari geanta. dar pe altul il iubeste, pentru ala altul ar face sacrificii si compromisuri stupide happy
Eu? Niciodatalaughing

| тecнιннιlα a răspuns:

Da. un prieten bun de al mew. ma placea si il placeam. Dar aveam sentimente mai puternice pentru iubitul mew. happy

Parerea mea? Te pune intr-o situatie din care trebuie sa iesi singura (pentru ca trebuie sa alegi ce si cum). Adevarat ii cam aiurea, dar se intampla cam des laughing. Asta e :*. Bb :p.

| monique a răspuns:

Pai a place si a iubi sunt doua lucruri total diferite. Pot sa iti placa o gramada de fete si baieti, dar sa iubesti doar pe cativa, sau doar pe cineva. Una e sa te atraga o persoana, alta sa te faca sa ii dai inima cu totul.

| UninspiredName a răspuns:

Da, am avut sentimentele astea si sunt chiar naspa... poti sa alegi pe cine placi s ce placi, dar nu poti sa alegi pe cine iubesti...nasol.

| FreakyFred a răspuns:

rolling on the floor de o luna ma confrunt cu chestia asta. e doar un mod dragut ca sa iti zica de fapt "nu vreau sa fiu cu tine"... crede ca asa nu iti raneste sentimentele insa se inseala... e frustrant dar n-ai ce-i face (poate decat sa-l bati p-ala pe care il iubeste pana lesina, altfel nu vad ce poti face)
Mult noroc... daca ti-a zis asta de curand o sa ai mare nevoie de noroc in urmatoarea luna laughing