| RloveR a întrebat:

Ce parere aveti despre "noul" Puya?(La Familia)?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Imi place la fel ca inainte.Il ador desi pare prea "comercial"cum spun unii carora le e ciudahappy

12 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Imi place de cum era si inainte.

| Rukhsandra a răspuns:

E prea comercial

| beka a răspuns:

Noul puya nu-i chiar asa nou, d vreun an sau 2 a abordat stilu acesta mai comercial, dar asta se cere asta ne da, asta ne place asta facewinking era culmea sa ramana "baitash de cartier" deja s-a maturizat si el vrea sa faca un ban, eu nul judecwinking imi place de el oricum si cum era inainte si cum este acum:d

| louis3 a răspuns:

Daca vechiul Puya s-ar intalni cu noul Puya, l-ar scuipa intre ochi.happy

Răspuns utilizator avertizat
| IusanLivia a răspuns:

Sa se intoarca la muzica pe care o facea inainte, adica in trupa La Familia.

| sergiu_4172 a răspuns:

Cand cineva canta numai pentru bani se vede. Fa comparatie intre puya si B. U. G Mafia. Cand era La Familia aveam tot respectul pentru ei. Acum nu mai ascult Puya. A devenit mult prea comercial. Respect pentru B. U. G. Mafia! Ei niciodata nu o sa se schimbe

| cristina a răspuns:

Imi place si inainte si acumtonguetongue

| alexandraaaaa a răspuns:

Noul Puya are melodii ca niste manele.Sorry,da' asa-i! Adica are rime stupide in care ori repeta cuvantul de la sfarsitul unui vers si la versul urmator, ori adauga la un vers interjectii ca sa rimeze cu precedentul. E stupid! Deci e cocalar, mai nou.

Sus pe bar, sus pe bar
Ia sugi puya
sus pe bar!laughing

Asta merita asta ii dam!

| roobbby a răspuns:

E prea bou,chel,ratat,comercial, gay, etc...

| costy_7995 a răspuns:

Imi dai si mie id tau de mess

| creatzaaaa a răspuns:

Eu il ador p Puya e cantaretul meu preferat! si canta chiar mai bine ca inaintelove strucklove strucklove struck