| mazaroi a întrebat:

Ce parere aveti despre noul skrillex? Eu cred ca cel vechi era mai bun dar ascult parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Total de acord. In 2011 cand a scos ''Reptile's theme'' si ''KYOTO'' era cel mai bun in materie de brostep, ba chiar si in 2012 cu ''Breakn' a Sweat'', 2013 ''Make it Bun Dem'', 2014 ''Ragga Bomb'' dar de prin 2015 s-a schimbat. A scos ''Bun Up the Dance'' si ''To Ü'' nu sunt la fel ca cele vechi, dupa a continuat cu '' Purple Lamborghini'' in 2016 si ''Would You Ever'' in 2017.
De prin 2014-2015 nu mai produce brostep/dubstep ci electronic commercial. Dar nu-i problema, exista alti artisti care produc dubstep/brostep big grin cum ar fi Flux Pavilion; Zomboy; Excision; Datsik si altii happy

| mazaroi explică (pentru N0xEterniS):

Flux pavilion si zomboy puterea

| mazaroi explică (pentru N0xEterniS):

A facut acum 4 zile un remix Se numeste Kendrick Lamar-Humble Skrillex remix.Asta pot spune ca este decent