| Neinteresenta a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia" Marry The Night", de Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Imi place...mai ales videoclipul e foarte originalwinking Totusi, la ce te puteai astepta din partea lui Lady Gaga? Oricum frumoasa melodia big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FetitaTaDeCartier a răspuns:

Mie imi place :X.Asta e parerea mea, poate tie nu-ti place.Nu ma dau in vant dupa melodia asta, dar imi place

| cristinaeuu a răspuns:

O ador! Si videoclipul este genial. Tie iti place?

| Neinteresenta explică (pentru cristinaeuu):

Da imi place, dar cred ca videoclipul este un pic cam ciudad, adica oricum asa e Lady Gaga. big grin.Dar malodia e mij*to.winking