| Tasya05 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa One Direction? happy

15 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Nu sunt un fan

| mona a răspuns:

Nu sunt genul meu

| BubuLina999 a răspuns:

Mie chiar imi place aceasta trupa! dupa parerea mea sunt foarte talentati si fac muzica zic eu buna. cel putin, eu, cand ascult melodiile lor ma binedispun si zambesc fara sa vreau! cantece pline de viata, cu mesaje pe masura, ritmate si specifice tinerilor din ziua de astazi.

ascult one direction si voi mai asculta cu siguranta, mai ales cand vreau sa ma simt bine si sa mai uit de unele chestii. melodiile care-mi plac cel mai mult sunt: kiss you, live while you're young, what makes you beautiful si one way or another!

winking te-am pupat!

| mimiwewem a răspuns:

Îmi place.Fac muzică bună.

| EuAli a răspuns:

Niste afoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt cine stie ce sfinti...dar, scot unele melodii bunewinking Dar, nu sunt obsedata in nici un caz. pentru ca nu mi se pare o formatie interesantabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o trupa de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta...Se duce lumea asta de râpă.

Răspuns utilizator avertizat
| LorenaAnca a răspuns:

Mi se pare o trupa super! Sunt foarte draguti toti membrii trupei si scot melodii chiar reusite. Pe mine ma binedispun cand ii aud la TV. Au un ritm care ma baga in priza.

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Is draguti tipii! blushing
cum canta... asta nu e cine stie ce. dar sunt bunicei!winking :* unele cantece chiar sunt frumoase! doar ca nu sunt originali asa cum se cerd!winking

| a răspuns:

Nu imi place nici muzica lor, nici de ei.
Parerea mea.
Bye!

| Tequilllla a răspuns:

Super canta bine arata bine am fost si la concerte de a lor super :* Au fost si la tara la targ unde locuiau nasi mei si ei au fost cei mai tari dintre toti :* (Pace )

| marrinaa a răspuns:

Membrii trupei arată bine, într-adevăr, dar muzica nu-i de ei. dacă n-ar arăta aşa bine, n-ar avea nici măcar 10 fani. detest când văd că lumea e obsedată de ei.

| gnd a răspuns:

Eu zic ca sunt draguti si in legatura cu cantatul, binisor