| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa lui Lady GaGa Christmas Tree?
http://www.youtube.com/watch?v=8cP8RzHHhVI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place pentru ca nu este la fel ca oricare colind pe care le vezi pe net.happy
In plus Lady G. este chiar talentata si pune suflet in muzica si ar trebui apreciata.happy

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Este foarte coolhee heeOricum LadyGaga este cantareata mea favoritawinking

| larousee a răspuns:

Mie nu-mi place happy

| Aero_7920 a răspuns:

E ☺☻☺Super☺☻☺ daca vrei downloadeazatio sau daca petreci undeva de craciun cu o prietena Duo si Puneti ca colinde big grin

| dianna_2063 a răspuns:

Naspaaa

| xLouana a răspuns:

E oke. nu sunt un fan gaga, dar revolutioneaza muzica

| costelus907 a răspuns:

Tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| everyyoueveryme a răspuns:

Eu intelegeam wake me up when u are topless si nu stiu de celaughing