| verdesinuprea a întrebat:

Ce parere aveti despre Shakira-she wolf? mi-se pare mie sau nu e cea mai reusita melodie a ei.

Răspuns Câştigător
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Sunt de acord k tine. poate nu stiai dar versurile meodiei au fost compuse in 10 minute.doar un genui ar putea compune un hit in 10 min... dar ea nu e un geniu, iar despre videoclip:nu doar pentru ca sunt fan britney dar din ce in ce mai multe vedete o copie pe britney, iar shakira se numara printre ele.in videoclipul "she wolf", ea apare intr-o cusca la fel cum apare britney in turneul "circus". parerea mea, dar shakira si-a cam pierdut din talent. tongue

6 răspunsuri:
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Cand asculti melodia nu ti se pare ca o canta shakira. nu e stilu ei pe care il avea pana acum happy

| DonGiovanni a răspuns:

Intradevar nu e cea mai reusita

| Bebitza_3599 a răspuns:

Shakira - "She folf" mie una imi place foarte mult. O puteti asculta dand click aici : http://www.youtube.com/watch?v=4aEW_Z5Va5s&feature=fvst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma oripileaza videoclipul...si sunetele din melodie si am fost socata de miscarile ei...parca ma uitam la un film porno...sau poate m-a socat pentru ca sunt femeie? happy
Oricum nu ma asteptam de la ea...cum nici de la Ciara sa se dezbrace asa mult si sa apeleze la sex-apeal asa de mult... dar sexul vinde si cam asta e povestea. happy

| emmaangel a răspuns:

Mie una nu-mi place.....videoclipul nu are nicio logicasad si cantecul nu prea are ritm......deci nu e reusita

| chriss_4751 a răspuns:

Da .mel nu e cea mai reusita. dar e dragutahappy. mie mi. a ramas ritmu ei in mintehee hee:X