| Helene a întrebat:

Urmariti H20 sezonu` 3? Ce parere aveti? Mie mi se pare o reusita foarte marelove struck pe mine unele episoade chiar m`au facut sa plangstraight faceVoi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Tinand cont ca a plecat Emma si Louise mi se par varza, au avut multe incasari din primele 2 sezoane si normal ca au ajuns vedete si eu cerut si ei mai mult si daca nu li s-a dat de aia si au plecat daca mai pleaca cineva se alege prafu de h20...

| Xname a răspuns:

Toata seria H2o mi-a placut... Pacat ca nu va exista si o a 4a. sadsad

Răspuns utilizator avertizat
| Helene explică:

Pe mine m`a facut sa plang atunci cand a fost nunta parintilor lui Cleo si Lewis trebuia sa plece iar Cleo i`a spus:Te iubesc si apoi plangea...straight faceFoarte sentimentale mai ales ca eu eram si certata cu prietenu`love struck

| Ionut_5706 a răspuns:

E un serial foarte bun pentru copii, mai ales la partile "sentimentale", ii invata ce, cum, de ce. Cea mai buna atitudine o are Rikky(Cariba Heine), este foarte matura, gandeste totul in profunzime, stie sa vorbeasca si sa spuna totul "verde in fata". Pe langa asta e si frumoasa.