| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Station 4?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intr-un singur cuvant:penibili.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

M-am uitat la tine în playlist.Nu mai am nevoie de nici o părere.

| TheoP a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu ti-am cerut nici o parere despre ce ascult eu, am intrebat ce credeti despre Station 4, si ce are playlist-ul meu adica ultima melodie inteleg, dar restul? nu e vina mea ca tu asculti numai melodii pe care nu le stie nimeni

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TheoP):

Ăsta-i raționamentul tău? Trebuie să ascult ceva mainstream, ca să dau bine la paparazzii mediului social din care fac parte?

| TheoP a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Sunt satula de oameni ca tine

| DarkOrbitMoon a răspuns:

N-am auzit de ei.

| GiAnca a răspuns:

Cine-s astia?

| TheDifference a răspuns:

Tipii de la eurovision? nu am vazut toata reprezentatia si nici nu vreau laughing 1D de Romania, deci gay.

| AnnaDllk a răspuns:

Nu am auzit de ei!