| tewutu a întrebat:

Ce parere aveti despre Taylor Swift? Va place muzica si felul ei de a fi?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

E greu sa-i cunosti sufletul la prima vedere. E o femeie mai pragmatica. Felul ei de a fi? Nu stiu, ti-am zis, e greu sa o cunosti. Dar imi place ca nu e vulgara. Cat despre muzica ei, merita sa fie ascultata spre deosebire de alta (muzica) din State.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De căcat. Și muzica, și stilul și fanii.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi se parea ok cand aveam 12 ani. Acum mi-e indiferenta, e un personaj ce nu prea-i dai importanta.

| RoxxMalikHemmings a răspuns:

Da.Are o voce uimitoare, si toate cantecele ei sunt scris din experiente persoanale, majoritatea melodiilor fiind despre fostii iubiti (in special Harry Styles).
Pentru mine e o cantareata de nota 10.