| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Hey...ce parere aveti despre Taylor Swift?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult.

| bloodyhell a răspuns:

E nasoala.

| XBrunetteX a răspuns:

E cam prefacuta... Dar muzica ei e ok.

| AjLee a răspuns:

Mie imi place mult Taylor Swift, la fel de mult imi place si mesajul cantecelor ei.

| StylesGeorgiii a răspuns:

Imi doar melodiile ei. big grin de ea nu. mi s e pare o mincinoasa, o prefacuta. happy

| isabelabela a răspuns:

Mie imi place foarte mult de ea...mi se pare ca are o voce chiar draguta si imi plac mult versurile care nu se tot repeta de multe ori iar in rest sunt doar doua cuvinte iar mesajul unora e superb

| Adha a răspuns:

Eu am cantat o melodie de a ei : mama do! la ziua scolii si e misto are foarte multe melodii misto si trouble! funda /?

| Biiiancaaa a răspuns (pentru Adha):

Mama do este cantata de Pixie Lott.

| Biiiancaaa a răspuns (pentru Adha):

Taylor Swift este o cantareata foarte buna.Desi are 23 ani, pare ca inca e in anii adolescentei.Cu toate acestea, ea a castigat 147 de premii printre care si Best Country Song, Best Female Country Vocal Performance, Best Country Album si a fost nominalizata in 2008 pentru Best New Artist.A realizat 4 albume pana acum...si a participat in creerea coloanei sonore de la "The Hunger Games" (Safe&Sound). Este geniala.