| NuAmContAici1523 a întrebat:

Ce parere aveti despre Taylor Swift?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Copilaroasa, pacat pentru ca nu are o voce rea

| CautNume a răspuns:

Nu ascult.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Imi placeee; x.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tarfa ordinara. Asta e parerea mea.

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Tarfa e mama ta nu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Nu ascult.

| MaskOfSanity a răspuns:

Mi se pare penibil cum se tot laudă că ea nu cântă pop superficial, ci country şi că toţi o criticau pentru genul de muzică ales.
Ăla nu e country şi nici nu va fi vreodată. E un gen muzical mult prea ingenios pentru apucăturile ei de adolescentă.Tot ce face, e să se îmbrace în ţărăncuţă western.
Cât despre versuri, nu depăşesc etapa aia cretină în care copilele de 15 ani suflă tot timpul în şerveţele din cauza iubirii neîmplinite.
Prin urmare, nu-mi place Taylor Swift.

| duuh a răspuns:

O tipa care accidental a ajuns cantareata, dar n-a trecut de faza de copila de 12 ani.

| andipd a răspuns:

O fata care ma enerveaza mult...straight face

| FaraNumePls a răspuns (pentru andipd):

Si tu tot fana disperata dupa Harry esti?rolling on the floor

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

E draguta happy
si nu am nimic cu ea doar pentru ca a fost cu harry din 1D

amundoi sunt minunati laughing
si nu stiu de ce unele fane 1D o urasc pe taylor doar pentru ca a fost cu harry din one direction rolling on the floor

e viata lor straight face

| darry99 a răspuns:

Canta bine