| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Taylor Swift?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer nu-mi place de ea.
e prea prefacuta happy si prea "doamna" pentru varsta ei
asta e doar parerea meabatting eyelashes

| lolitagirl a răspuns:

Este draguta, frumoasa o voce placuta de public... dar falseaza prea mult.straight face

| addicting a răspuns:

Sunt invidioasa pe ea ca e cu un tip ca taylor launter, in rest krd ca este decat o tanara fara prea multa experienta care isi doreste sa fie cat mai invidiata...so cam atat
patongue

| godmusthateme666 a răspuns:

Este o fata foarte draguta cu bun simt si cu o voce puternica. big grin

| BingBang :D a răspuns:

Mie mi se pare foarte draguta; niciodata nu am auzit lucruri exagerate despre ea... Fata de Miley Cyrus e mult mai... "cuminte" big grin

| happyorsad a răspuns:

Imi plac melodiile ei.happy

| Xcat:)^^ a răspuns:

E foarte dragutahappysi imi plac toate melodiile ei