| kire a întrebat:

Ce parere aveti despre topul facut de ziarul Le Monde din Franta la categoria "cel mai bun disc" in care Nicolae Guta este pe locul 4.Cum este caracterizat Nicolae Guta de catre francezi:"cantaret rrom uimitor din Romania, care epateaza prin virtuozitatea sa vocala cand se lanseaza intr-o cursa nebuneasca de onomatopee ritmice".

Răspuns Câştigător
| Livianananana a răspuns:

Ce sa ziic mie nu imi plac manelele! dar fiecare cu gustul lui! daca ei considera ca asta reărezinta romania...chiarca e un top de ...as cita0o pe cryna

5 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

laughing un top de **** :rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MERITA...Ar trebui sa fiti mandri ca Romania este Reprezentata de cineva in acest top... Succes in continuare Nicolae Guta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca au mucegai pe cerebel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vive la France! Cetățenie pentru toți maneliștii! Vi dăm cadou! Gratis! La Guță luat Adi, Vali, Denisa și Copilu discount la pachet!

| Hitler_3751 a răspuns:

Pffffffffffffff...marii artisti ai romaniei:Inna, Paula Seling, Simplu etc, etc.In niciun caz Guta!