| justAgirl_8912 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Mcfly, cum vi se par membrii trupei? Mie una imi plac, dar vreau sa stiu si parerea voastra.winking

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Uau, deci nu credeam ca mai asculta cineva Mc Fly.Eu ii ador :X, cel mai mult imi plac melodiile:Falling for you, lies, that girl, the heart never lies, i've got you si all about you.Pe mine ma binedispun cand ii ascult. Tie ce melodii iti plac de la ei?

| shtephie a răspuns:

Si mie imi place trupa Mcfly :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca am ajuns aici cam tarziu dar WTH. I freakin' love McFly... si Busted (da, inca astept reuniunea). Btw stiai ca Tom are o sora care canta misto? Cauta ItsWayPastMyBedtime pe YouTube.