| justAgirl_8912 a întrebat:

as vrea sa stiu daca mai sunt si alte fete in afara de mine carora le plac trupele de baieti.Imi plac multe trupe de baietii : Mcfly, Click five, Westlife, Allstar Weekend(care am descoperit-o acum cand ascultam o melodie cu taylor swift). Nu stiu pur si simplu cand este frumoasa melodia si este un baiat frumos in trupa deja incep sa ascult melodiile trupei. Deci cui ii mai plac trupele de baietii?

Răspuns Câştigător
| aleeee_2127 a răspuns:

Pai mie aproape numai trupe de baieti imi plac:coldplay, westlife, incubus, good charlotte, one republic, adam lambert, snow patrol, 3 doors down...si acum nu-mi mai aduc amintebig grinbig grin

2 răspunsuri:
| aleeee_2127 a răspuns:

Mersi pentru funditabig grinbig grinbig grin

| poisonivy a răspuns:

Mie imi plac Jonas Brothers.
Sunt super draguti.