| onedirectionforever a întrebat:

Ce parere aveti despre senzationala trupa a momentului One Direction?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu vreau să te jignesc, deci doar te întreb. Din moment ce ai cerut păreri, înseamnă că ele pot fi de orice fel, pozitive sau negative. De ce comentezi părerilor care nu îți convin?

| onedirectionforever explică (pentru TeoPT):

Stiu dar mi-e mila de gusturile voastre!

| Høst a răspuns (pentru onedirectionforever):

Cum adică ți-e milă de gusturile noastre? Tu chiar crezi că One Direction sunt niște legende ale muzicii, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Pot sa iti dau eu raspunsul? Depinde si cum iti expui opinia. Unii se simt ofuscati si daca le spui "nu-mi place deoarece..." (aia sunt terminati total), dar nu le jigni trupa daca nu vrei sa se ia si ei de tine. Atunci, practic ii jignesti si pe ei ca asculta ce asculta...
... dar unii si-o merita! Nu-mi pasa daca ma jigneste un fan Tokio Hotel ca nu are ce argument sa imi aduca. E o trupa naspa si gata. Asadar...
In ce directie merg 5 gay?

| IMINENT a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce treaba are orientarea sexuala cu talentul muzical?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMINENT):

Nicio treaba. Am zis eu? Nu e gay in sensul de homosexuali, ci de naspa/efeminat.

20 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Oribil

| onedirectionforever explică (pentru Đϋffγ):

Bine ca ascultati voi manele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru onedirectionforever):

One Direction se încadrează la manele lejer. Promit că îi voi asculta când instrumentaţia melodiilor lor va suna aşa :
http://youtu.be/dh3bleXWaCk

| CautNume a răspuns:

Iar intrebarea asta despre penibilii aceea?!?! Devine din ce in ce mai enervant, toate ziua aud de ei sau de gunoaiele lor!

| Mangustă a răspuns:

Ma lipsesc.

| Mădă0611 a răspuns:

Aceeasi parere pe care o ai tu despre... thinking Above & Beyond, sa zicem.

| OctaLoL a răspuns:

Gay Direction la fel ca Justin Gayber(Biberon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre cele mai idioate trupe actuale. Sunt jalnici, nicidecum senzaţionali.

Răspuns utilizator avertizat
| Høst a răspuns:

Dacă tu percepi căcatul ca fiind senzațional, atunci ești demnă de milă.