| Emeraude a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa The Marker? I-am vazut prima oara la Cerbul de Aur si mi-au placut, mi s-au parut cei mai "muzicali" de pe-acolo.Credeti ca vor avea succes in muzica sau ...ar fi cazul sa se reprofileze? Daca aveti si informatii, sunt bine venite =]. Deci...

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Si mie mi-au placut...ar putea avea succes daca se vor tine de treaba...

1 răspuns:
| Daisy. a răspuns:

Nu canta chiar genul de muzica care il ascult eu dar sunt destul de ok....cred ca ar avea mai mult succes in afarahappy