| catalynx a întrebat:

ati fi de acord ca la categoria muzica sa se faca o sub-categorie speciala pentru dj-ii, producatorii si remixerii muzicali? Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu, ar fi o mare porcărie, dar oricum n-o să se facă. Și așa sunt destule categorii, multe inutile, nu mai avem nevoie de altele. Plus că mai e și o muzică de tot râsul...

| Rockart a răspuns:

Singur... că nu. E o tâmpenie. Sunt foarte puţini dj, producători şi remixeri care îşi pierd vremea pe aici. Chiar nu au nevoie de o categorie specială.

| CoquineNoire a răspuns:

Da, numai sa fie libera intrarea in club.

| MidnightLady a răspuns:

Da, si la filme una pentru regizorii in devenire, la adolescenti una pentru aia din clasa 0 - asta ar fi foarte folositoare, ca astia-s predominanti pe-aici, la dragoste si sex una pentru maritate inselate si o alta pentru nemaritate inselate, la gastronomie una speciala pentru mine, de unde sa pot scoate la imprimanta reteta gata preparata, la auto si moto una pentru Spetsnaz, la religie una pentru Ema...mai zic?

| EvilThoughts a răspuns:

Sincera sa fiu, nu.happyOricum, eu cand postez o intrebare, cu orice tema, o postez la „Adolescenti" pentru ca acea categorie este cea mai accesata.Acolo intra toata lumea si in felul asta obtii cat mai multe raspunsurihappy